Bedankt voor je komst!

KEYNOTE
Jacques van den Broek
Randstad
Gespreksvaardigheden in werk zagen er tien jaar geleden anders uit dan nu. En ze zullen blijven bewegen. Maar waar naartoe? Grote ontwikkelingen en megatrends als digitalisering, globalisering en zoiets als massaal thuiswerken, maken dat werk anders wordt. Daarmee verandert ook waarover en op welke manier we met elkaar communiceren.
Mr. Jacques van den Broek (1960) was tot voor kort topman van Randstad en is actief voor diverse andere organisaties. In zijn rollen heeft hij een onderbouwde visie ontwikkeld over waar organisaties en banen naartoe bewegen. Als opmaat voor de discussie over de gespreksvaardigheden van de toekomst, deelt hij met ons zijn inzichten over the future of work.
Jacques van den Broek startte in 1988 bij Randstad, zat vanaf 2004 in de board, vanaf 2014 tot maart jongstleden als CEO. Hij is voorzitter van de raad van commissarissen bij cm.com en vervult daarnaast diverse andere bestuursfuncties.
Randstad is het grootste hr-concern ter wereld, heeft ruim 39.000 mensen in dienst, dagelijks 650.000 mensen aan het werk en een omzet van €25 miljard (2021). Faculty of Skills verzorgt binnen het bedrijf o.a. de training Great Conversations.

15-minuten sessies
Skills in the spotlights
Uit ons brede aanbod van skillstrainingen hebben we een aantal actuele thema's uitgelicht. Volg de sessies van jouw keuze.
Soft skills in klantcontact
In onze programma's over het optimaliseren van klantcontact zijn de skills overtuigingskracht en omgaan met weerstand onmisbaar. Medewerkers van ABN AMRO Detecting Financial Crime gebruiken deze vaardigheden om lastige klantgesprekken de goede kant op te draaien.
17:10 en 17:30 uur
Met Martijn Verhoef (People Development Consultant bij ABN AMRO) en Peter van der Reijden (Faculty of Skills)

Interculturele communicatie
Een van de programma's uit de Faculty Library voor het hoger onderwijs is interculturele communicatie. Studenten aan hogeschool Windesheim volgen dat TrainTool-programma ter voorbereiding op een studieperiode in het buitenland.
17:10 en 17:30 uur
Met Jamilla ter Steege (Departmental Coordinator BMR International, Windesheim) en Wim Schellekens (Senior Consultant Educatie, Faculty of Skills)

Learning technologies
Update van de laatste trends en ontwikkelingen in learning technologies. Onder andere feedback door Artificial Intelligence, deepfake en branching roleplays.
17:10 en 17:30 uur
Met Boudewijn van der Velde (Head of Product bij Faculty of Skills)

Behind the scenes
Camera loopt! Krijg een exclusief inkijkje in de studio van Faculty of Skills. Ervaar hoe onze online video-rollenspellen worden opgenomen en neem zelf plaats voor of achter de camera.
17:10 en 17:30 uur
Met o.a. Renée Foppele (Productieleider bij Faculty of Skills)
